Pár slov o mně

Pohyb mě doslova očaroval a z hobby

se stává v r. 2014 nečekaně dream job😀

na plný úvazek.

Chvíli neposedím, jsem stále v pohybu, aktivka, perfekcionalistka a pořád ve střehu. 

Fitness je naprosto skvělá a rychle rozvíjející se forma pohybu, díky které se můžete zbavit stresu, bolestí, faldů anebo jen potkat nové lidi se stejným zájmem.

Při dynamických lekcích se okamžitě směju od ucha k uchu (někteří se ptají, jestli je to součást školení nebo fitness kurzů). Ne! Mě to baví! U techničtějších lekcí nezavírám pusu, protože vysvětlení techniky je někdy slovně velmi rozvinuté a "květnaté".

Jsem fitness instruktorka, lektorka, cvičitelka, osobní trenérka. Říkejme tomu jak chceme. Hlavně jsem na to hrdá, pyšná a stále hledám rozvojové aktivity v oboru, které mi odhalují anatomii člověka, jako nekonečně zamotaný provaz, za který se učím tahat tím správným směrem.

Tereza Šulcová

Reference

Tereza Šulcová - sympatická profi trenérka s expertní znalostí funkční anatomie a vad držení těla. Lekce dávají smysl jak v rámci jedné hodiny, tak v rámci posloupnosti lekcí v kurzu. Pracuje s představami zautomatizovaných pohybových vzorů, které dovede laicky detailně vysvětlit a pečlivě celou skupinu polohuje do efektivních a zdravých pozic. Rozumí provázanostem svalových skupin skoro jako fyzioterapeut a nebojí se tuto znalost použít 👍. Lekce v příjemném duchu, pokud chodím pravidelně, cítím se výrazně lépe - záda, postura, svalová síla, psychika. Taky oceňuji organizační pružnost např. pro matky s malými dětmi nebo v období covidu, technickou zdatnost a individuální přístup k zdravotním indispozicím jednotlivých cvičenek 👍😏. Takže - paráda, kudy chodím, tudy doporučuji.
MUDr. Donovalová

Reference

Kateřina Stašková napsala: "Asi nebudu jediná, kdo řekne, že tvoje hodiny pro mě znamenají nejen radost, ale zároveň terapii, zklidnění a navození krásné nálady. A v kombinaci s pohybem je to prostě blahodárný zázračný elixír, který umíš namíchat jen ty. Děkuji, že tě máme."

Sdílet tuto stránku