On-line rezervace místa na skupinové lekce :

SKUPINOVÉ LEKCE

 

PONDĚLÍ

Sokolovna Nižbor      

18:00 - 19:00 - POSILOVÁNÍ VLASTNÍ VAHOU


ÚTERÝ

Hýskov Informační a spolkové centrum

17:30 - 18:30 - ZDRAVÁ ZÁDA


STŘEDA

Sokolovna Nižbor /za dobrého počasí fotbalové hřiště Nižbor

19:00 - 20:00 - KRUHOVÝ TRÉNINK

 

Kde najdete Sokolovnu Nižbor:

adresa: ul. Stradonická, cca 300m od čerpací stanice AVIA směr Stradonice

ukázat na mapě


Kde najdete fotbalové hřiště v Nižboru:

adresa: Ke Hřišti 309, 367 05 Nižbor

ukázat na mapě


Kde najdete cvičení v Hýskově:


Spolkové a informační centrum

adresa: Na Krétě 183, 26706 Hýskov

ukázat na mapě

 

Průběh skupinové lekce


Každá skupinová lekce, kterou vedu, má stabilní chronologii. Vždy je součástí zahřátí a protažení, teprve následně přecházíme k samotnému tréninku. Stejnětak i na konci lekce je vždy prostor k protažení a krátké a příjemné relaxaci. Záleží mi na správném provedení cviku, vždy ráda pomohu a navedu do správné pozice. Každý cvik vždy názorně ukážu, slovně popíšu a i navedu k tomu, aby celý cvik byl proveden efektivně.

Fitness posilování

Jedná se typ posilování, u kterého využíváme zpravidla pouze váhu svého vlastního těla. Patří mezi nejefektivnější způsob cvičení. Při svičení se zaměřuju buď na jednotlivé partie těla nebo komplexní posílení celého těla. Každý si může zvolit vlastní intenzitu při cvičení a s každou další lekcí vnímat zlepšení v tom, jak uneseme sami sebe. S kažou další lekcí si uvědomujeme a vnímáme každý svůj zapojený sval intenzivněji.

Věk neomezený, pro ženy i muže.

CORE

  • zpevnění CORE
  • cvičení vlastní vahou
  • nácvik posilování hlubokého břišního svalstva (HSS)
  • stabilita pánve a páteře
  • správné držení těla

 

Zdravá záda, DNS

Pomalá lekce, skládá se z různých fitness prvků např. Pilates, vývojových řad DNS, dýchání, posilování středu těla, rovnáme záda, páteř, posturu.

Jedná se o moje oblíbené cvičení, kdy klienti odchází z lekce s pocitem protažení, relaxace, uvolnění velmi podobně jako po masáži. 

Funkční kruhový trénink

Jedná se o úžasný způsob, jak získat svalovou sílu a zároveň vytrvalost, je skvělý pro budování hmoty i pro spalování tuků ze všech tělesných partií. Proto je tato tréninková metoda vhodná pro širokou veřejnost, tréninky přizpůsobím jak potřebám začátečníků až po náročné a pokročilé. Sestavuji jednotlivá stanoviště, abych nepřetížila jen jednu partii, aby si zatížená část těla měla čas odpočinout. Střídáme partie, tak abychom posíli postupně a komplexně celé tělo. Při tomto tréninku velmi funguje jako motivace hudba a větší množství cvičících, kteří se navzájem hecnou a vytvoří vždy skvělou atmosféru.

Tabata

Je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost ve velmi krátkém čase. Cvičení se skládá ze 6 až 8 20 cviků v délce 20 sekund, které se provádí velmi inzentivně a dynamicky, na 100%, proložených dobou odpočinku 10 sekund, ve 4 sériích. Je silové cvičení s velkou účinností. Zpravidla k tomuto cvičení nepoužívám žádné další zátěže a fitness pomůcky.

Sdílet tuto stránku