On-line rezervace místa na skupinové lekce :

SKUPINOVÉ LEKCE

 

PONDĚLÍ

Sokolovna Nižbor      

18:00 - 19:00 - ZDRAVÁ ZÁDA


STŘEDA

Sokolovna Nižbor /za dobrého počasí fotbalové hřiště Nižbor

19:00 - 20:00 - KRUHOVÝ TRÉNINKU osob nad 50 let, pokud chtějí začít se zdravotní sportovní aktivitou nebo nemocným či oslabeným, je doporučena preventivní lékařská prohlídka. Náhlé zvýšení pohybové aktivity by mohlo být spojeno s určitým rizikem.

 

Kde najdete Sokolovnu Nižbor:

adresa: ul. Stradonická, cca 300m od čerpací stanice AVIA směr Stradonice

ukázat na mapě


Kde najdete fotbalové hřiště v Nižboru:

adresa: Ke Hřišti 309, 367 05 Nižbor

ukázat na mapě


Průběh skupinové lekce


Každá skupinová lekce, kterou vedu, má stabilní chronologii. Vždy je součástí zahřátí a protažení, teprve následně přecházíme k samotnému tréninku. Stejně tak i na konci lekce je vždy prostor k protažení a krátké a příjemné regenraci / relaxaci. Záleží mi na správném provedení cviku, vždy ráda pomohu a navedu do správné pozice. Každý cvik vždy názorně ukážu, slovně popíšu a i navedu k tomu, aby celý cvik byl proveden efektivně.


ZÁKLADY FYZIOLOGIE TRÉNINKU

Pro zvýšení adaptace na tělesnou zátěž a tedy zvýšení fyziologické výkonnosti musí působit zvýšené tělesné zatížení. Toto přetížení vzniká cílenou kombinací tréninkové frekvence, intenzity a trvání. Tento princip je nutné individualizovat.

Zdravá záda,  regenerace a DNS

Pomalá lekce, skládá se z různých fitness prvků např. Pilates, vývojových řad DNS, dýchání, posilování středu těla, rovnáme záda, páteř, posturu.

Jedná se o moje oblíbené cvičení, kdy klienti odchází z lekce s pocitem protažení, relaxace, uvolnění velmi podobně jako po masáži. 

REGENERACE - soubor metod, jejichž cílem je vyrovnat pokles funčních schopností, které nastaly po intenzivnějších výkonech (závod, trénink...)Kruhový trénink

silová - dynamická forma = lehký až střední odpor s častějším opakování a četnými pauzami

Jedná se o úžasný způsob, jak získat svalovou sílu a zároveň vytrvalost, je skvělý pro budování hmoty i pro spalování tuků ze všech tělesných partií. Proto je tato tréninková metoda vhodná pro širokou veřejnost, tréninky přizpůsobím jak potřebám začátečníků až po náročné a pokročilé. Sestavuji jednotlivá stanoviště, abych nepřetížila jen jednu partii, aby si zatížená část těla měla čas odpočinout. Střídáme partie, tak abychom posíli postupně a komplexně celé tělo. Při tomto tréninku velmi funguje jako motivace hudba a větší množství cvičících, kteří se navzájem hecnou a vytvoří vždy skvělou atmosféru.

PLAKÁT FITNESS LEKCE
PLAKÁT FITNESS LEKCE